לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
DESIGNING YOUR HOME MOMENTS
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
הרצליה נחשבת לאחת הצרכניות הגדולות של ריהוט יוקרתי בישראל. מדובר בעיר גדולה ומודרנית בחתך סוציו-אקונומי גבוה שמרבית השכונות שלה מבוססות וכמה מהן, כמו למשל הרצליה פיתוח נחשבות לשכונות העשירות בישראל.

על רקע זה קצת מפתיע לגלות שלא פשוט למצוא גלריית ריהוט יוקרתית בהרצליה. מסתבר שבמרבית המקרים תושבי הרצליה שמעוניינים בריהוט יוקרתי נאלצים לנדוד אל מחוץ לעיר בשביל למצוא חנות רהיטי יוקרה במרכז.

ועדיין, למרות שגלריות רהיטים בהרצליה אינן מחזה שגור, מצאנו בעיר גלריית ריהוט יוקרתית אחת שיכולה להתברג בקלות לצמרת כל משאל שידרג חנות רהיטי יוקרה במרכז.   

תכירו את גלריית הריהוט של אריאל ומאיה 
כשחושבים על זה, הרצליה פיתוח היא אתר מתבקש לגלריית ריהוט יוקרתית, ואכן, ברחוב גלגלי הפלדה שש-עשרה  בהרצליה פיתוח מצאנו את גלריית הריהוט של אריאל ומאיה. מהרגע הראשון בגלריה מבינים שמדובר במקום מיוחד. המקום, שלמעשה משמש כאולם תצוגה הוא מקדש לריהוט קלאסי. כמעט כל הרהיטים המגוונים שתפגשו באולם התצוגה הם תוצאה של שיתוף הפעולה הסינרגטי של אריאל ומאיה. אין ספק שאם היה תו תקן לעיצוב גלריות רהיטים בהרצליה, גלריית הריהוט של אריאל ומאיה היתה מציבה את הרף.

אריאל, נצר לשושלת מפוארת של נגרים, בקי בכל טכניקות הייצור ושיטות העבודה. הוא זה שמנהל את תהליך הייצור ומפקח על צוות של נגרים, אומנים ובעלי מקצוע אחרים, שבהנחייתו מוציאים תחת ידיהם כמה מהרהיטים היפים והאיכותיים בישראל.

מאיה שפיר, מעצבת, העזר כנגדו, מעצבת פנים ותיקה עם התמחות מיוחדת ברהיטים, אחראית למגע העיצובי ולאופי שבו יצירות הריהוט שלהם משתלבות בחלל. 

ביחד, מאיה ואריאל הם צוות מנצח של מעצבים שהתמחו בעיצוב ויצירה של רהיטי עלית יוקרתיים לבתים היפים בישראל.

גלריית ריהוט בקונספט אחר
אריאל ומאיה ממובילי מגמת ה-custom made בענף הרהיטים בישראל. בשונה מסתם ביקור בחנות רהיטים, החוויה שמעניקים אריאל ומאיה ללקוחות שלהם היא מסע משותף לעבר הרהיט המושלם. מפני שהרהיטים של מאיה ואריאל מעוצבים ומיוצרים על פי הזמנה אישית, חלק ניכר מהרהיטים שהם מספקים הם בגדר one of a kind.
 

בדרך כלל התהליך יתחיל בשיחה בסטודיו ויכלול גם ביקור בבית הלקוח (או במקרה של בית שנמצא בבנייה, בעבודה אל מול התוכניות), בשלב הבא תיערך הבחירה הכללית של הדגם וממנו ותוך התייחסות משלימה למארג העיצוב הכללי של החלל, יכניסו מאיה ואריאל את הטאצ' הסופי של העיצוב, הכולל בחירה סופית של חומרי הגלם (סוג עץ, צבע, גווני טקסטיל או עור, פרזולים וכו').

מכאן הרהיט ייכנס לשלב הביצוע שמתנהל מול נגרים ואנשי מקצוע מובילים בתחומם – הכול, כמובן, בניצוח הקפדני של אריאל.  התוצאה, רהיטי יוקרה בלתי נשכחים.

נסכם: אתם לא צריכים להכיר הרבה גלריות רהיטים בהרצליה, אבל כדאי מאוד שתכירו את גלריית הריהוט של אריאל ומאיה.
 

גלריות רהיטים בהרצליה


לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
חייגו לטלפון 072-33-80-491

לפרטים נוספים