לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
DESIGNING YOUR HOME MOMENTS
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
יש בהרצלייה לא מעט חנויות רהיטים, אבל על גלריית רהיטים בהרצלייה טרם שמענו. רגע, מה זה בכלל גלריית רהיטים ומה ההבדל בינה לחנות רהיטים? ובכן, זה קצת מזכיר את ההבדל בין מסעדה עם כוכב מישלן לסתם פיצרייה. משתיהן תצאו שבעים, אבל בזה הדמיון מסתיים. 

נסביר: חנויות רהיטים הם בתי עסק פונקציונליים, אם אתה צריך רהיט אתה הולך לחנות רהיטים. גלריית רהיטים פועלת על פי קונספט שונה לחלוטין. אמנם רהיטים שנמכרים בגלריה הם סופר איכותיים ועונים לכל צורך פונקציונלי, אבל מי שפונה לגלריית רהיטים עושה זאת כי הוא מחפש טאצ' של מעצב. בשונה מחנות הרהיטים, הגלריה פועלת על פי עיקרון ההתאמה האישית וההזמה האישית (custom made), תשכחו מהספסל הגנרי, כי לגלריית רהיטים מגיעים כשמחפשים רהיטים פחות נפוצים כמו מזנונים ייחודיים,  או קו עיצובי אישי. 

על איכות משלמים   
גלריית רהיטים בדרך כלל תציג ותשווק עבודות של מעצב או מעצבים ספציפיים. כך שבמידה רבה מי שמגיע לגלריית רהיטים מגיע מתוך ידיעה שהוא בוחר קו עיצובי מאוד מסוים. מכאן, הדברים מתפתחים במפגש בין הצרכים שלו לחזון של המעצב. יש אנשים שמגיעים לגלריית רהיטים כי הם מחפשים פינות אוכל מיוחדות, יש כאלו שמחפשים מזנונים בהתאמה אישית – המשותף לכולם הוא שהם רואים ברהיטים פריטים בעלי ערך מוסף תרבותי, עיצובי ואסתטי. התאמה אישית היא שם המשחק.

צריך לציין שהתאמה אישית עולה כסף. ברגע שכל רהיט מקבל עיצוב פרטני ויצור פרטני העלויות שונות. גם זה הבדל בין 'חנות רהיטים' ל'גלריית רהיטים', מה שמזכיר לנו גם את ההבדל בין מסעדת כוכב מישלן לפיצרייה. על איכות משלמים.

מזנונים ייחודיים ופרקטיים
אז יש גלריית רהיטים בהרצליה? מסתבר שכן, ליתר דיוק מסתבר שיש גלריית רהיטים בהרצליה פיתוח – ברחוב גלגלי הפלדה 16. מאחורי המיזם הזה תמצאו שני מעצבים. אריאל ומאיה שפיר. הוא מגיע משושלת ארוכה של נגרים, שאחרי שהתמקצע בכל תחומי הנגרות בחר לעלות קומה, לעצב רהיטים ולפקח על תהליך הייצור. היא, מעצבת פנים עתירת ניסיון עם 'שריטה' לרהיטים. 

יחד אריאל ומאיה פתחו ליין מגוון לעיצוב וייצור רהיטים מעוצבים. המגוון שהם מציגים, כולו מייצור בלעדי עבור הגלריה, מרשים. לצד ספות עור מפנקות, תמצאו פינות אוכל אלגנטיות, מזנונים ייחודיים ופרקטיים, מערכות שינה מפוארות ועוד.
 

אז אם אתם חושבים על רהיטים בצורה יותר הוליסטית ובעלת מעוף, יש גלריית רהיטים בהרצליה שכדאי מאוד שתכירו.

ביקור בגלריית הרהיטים של אריאל ומאיה הוא חוויה נהדרת שמזכירה יותר ביקור בגלריה לאמנות מאשר ביקור ב'חנות רהיטים'.

מחפשים מזנונים ייחודיים בהתאמה אישית? רוצים פינת אוכל שלא תרדים אתכם או מערכת שינה שתרגש אתכם? במידה והתשובה חיובית, למה שלא תתקשרו לגלריה ותקבעו פגישה אישית עם מאיה ואריאל? 
 

גלריית רהיטים בהרצלייה


לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
חייגו לטלפון 072-33-80-491

לפרטים נוספים