לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
DESIGNING YOUR HOME MOMENTS
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
נתחיל בבשורות הטובות: נמצאה גלריית רהיטים ועיצוב בהרצליה. טרנד הצרכנות העילי בעולם הריהוט סוף סוף הגיע להרצליה, שנחשבת לבירת העיצוב של השרון.

מהיום גם תושבי העיר שחושקים בכורסה מעוצבת ויוקרתית, לא צריכים להטריח את עצמם לתל אביב או נתניה, עכשיו יש גלריית רהיטים ועיצוב בהרצליה. 

רגע, מה זו בכלל 'גלריית רהיטים ועיצוב'?
מה ההבדל בין גלריה לרהיטים ועיצוב לחנות רהיטים? האם מדובר בהתחכמות סמנטית מהסוג שהפך בשנות השמונים את הספרים למעצבי שיער? או שמדובר בבידול אותנטי? 

התשובה שלנו ברורה, גלריות רהיטים ועיצוב שונות מהותית מחנות הרהיטים. אם בחנות הרהיטים הפוקוס הוא פונקציונלי ומתמקד ברהיט, בגלריית הרהיטים והעיצוב הפוקוס הוא בפן האסתטי – בעיצוב, או ליתר דיוק – במעצב.

כאן רק מתחיל ההבדל המהותי בין השתיים. אם בחנות הרהיטים תבקשו כורסה מעוצבת יוכלו להציע לכם רק אחת מהכורסאות המעוצבות והיוקרתיות שיש במלאי; מנגד בגלריית הרהיטים, יתכננו וייצרו עבורכם בהתאמה אישית והזמנה אישית, כורסה מעוצבת ויוקרתית שתואמת, בדיוק, את מה שדמיינתם בעיני רוחכם. 

זה ההבדל המהותי בין גלריית רהיטים ועיצוב לבין חנות רהיטים. אין שום דמיון בין "כורסאות מעוצבות יוקרתיות" שינסו למכור לכם בחנויות הרהיטים, לכורסה מעוצבת ויוקרתית שיבנו עבורכם בגלריית רהיטים ועיצוב.

המעצב כמקור סמכות
זה הזמן לשוב לידיעה בה פתחנו - אל אותה גלריית רהיטים ועיצוב בהרצלייה. תכירו את גלריית הרהיטים של מאיה ואריאל. זוג מעצבים ותיקים עם רקע עשיר בעיצוב פנים ונגרות בהתאמה. השניים מתמחים בעיצוב והפקה של רהיטי יוקרה. 

פגשנו את מאיה שפיר, מעצבת, מבעלי הגלריה החדשה שנמצאת ברחוב גלגלי הפלדה בהרצליה פיתוח. כמעצבת פנים ועם ניסיון רב בתחום הרהיטים מאיה ניחנה בעין חדה. אישיותה וכשרונה מעניקים ללקוחותיה את סביבת המגורים המותאמת לסגנון חייהם:
"אני אוהבת לראות את הפרויקטים קורמים עור וגידים, מבניית קונספט פרקטי ומותאם לאורח החיים של הלקוחות, לחלל מתחדש. ולדעת ששיפרתי את איכות החיים שלהם," כך מתמצתת מאיה שפיר את הפילוסופיה המקצועית שלה.

אם תבקרו בגלריית הרהיטים והעיצוב של מאיה ואריאל מיד תבחינו בשוני המהותי בין חנות רהיטים לגלריית רהיטים. החוויה בגלריה הרבה יותר מזכירה ביקור במוזיאון; הכי רחוק שאפשר מ'חנות הרהיטים'. 
 

כי מי שבוחר בגלריית רהיטים ועיצוב בא בגלל החזון של המעצב. זה בדיוק מה שמאיה ואריאל מצליחים לספק בחלל המקסים של גלריית רהיטים ועיצוב בהרצליה. מאיה ואריאל דוחפים את תפיסת ה-custom made כמעט עד לקצה. כל לקוח הוא עולם ומלואו וכל רהיט יפהפה יחיד ומיוחד.

יש לזה מחיר. אנחנו מתכוונים למחיר כספי. מסתבר שזה לא מרתיע את הלקוחות. האמת היא שהתחלנו לחשוד שהבנו שגלריית רהיטים ועיצוב בהרצליה היא בעצם גלריית רהיטים ועיצוב בהרצליה פיתוח.  
 

גלריית רהיטים ועיצוב בהרצליה


לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
חייגו לטלפון 072-33-80-491

לפרטים נוספים