לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
DESIGNING YOUR HOME MOMENTS
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
מדברים על זה כעל הטרנד החדש בתחום הרהיטים. בתמצית: חנות הרהיטים – Out גלריית רהיטים ועיצוב In.  מה ההבדל בין ה'חנות' ל'גלריה'? בחנות מוכרים רהיטים בגלריה חושבים סטייל ועיצוב.

גם אם התוצאה הסופית היא רהיט כלשהו, למשל ספה לשניים, בחנות רהיטים יציעו לכם מתוך מצאי הספות לשניים שיש בחנות; בגלריית רהיטים ועיצוב ישאלו אתכם על איזו ספה לשניים אתם חולמים ובהתאם לחלום שלכם יעצבו וייצרו אותה בהזמנה אישית במיוחד עבורכם. זה ההבדל המהותי בין גלריית רהיטים ועיצוב לבין חנות רהיטים. אין שום דמיון בין ספות שמוכרים בחנויות רהיטים לספות בעיצוב ייחודי שיבנו עבורכם בגלריית רהיטים ועיצוב.

לא סתם חנות רהיטים בהרצליה
אחת הדוגמאות הבולטות בישראל לגלריית רהיטים ועיצוב היא הגלריה של אריאל ומאיה ברחוב גלגלי הפלדה בהרצליה פיתוח. כמו שאתם בטח מנחשים, לא מדובר בסתם חנות רהיטים בהרצליה.

תכירו את גלריית הרהיטים של אריאל ומאיה. השניים מעצבים ותיקים בעלי רקע עשיר בנגרות ועיצוב פנים בהתאמה, מתמחים בעיצוב רהיטי יוקרה. לפני מספר שנים הם שילבו כוחות ופתחו את הגלריה שמשמשת כחלון הראווה לליין הרהיטים המעוצבים שלהם. 

מי שיזדמן לגלריה של אריאל ומאיה שפיר יחוש את ההבדל החד בין 'חנויות רהיטים' ל'גלריית רהיטים ועיצוב'. החוויה דומה יותר לביקור במוזיאון לאמנות קלאסית מאשר לדימוי השגור של 'חנות רהיטים בהרצליה'.

בסופו של יום מי שמגיע לגלריית רהיטים עושה זאת כי הוא מעוניין במגע אישי של מעצב עם חזון. זה בדיוק מה שמאיה ואריאל מספקים ללקוחות שלהם. הם לקחו את תפיסת ה-custom made לקצה. כל לקוח הוא פרויקט. פרויקט שבסופו ייחשף רהיט יפהפה יחיד או מיוחד. כן, זה גם עולה יותר. אם אתם מעוניינים לקנות סט כיסאות וספות לשניים בדיל כולל של תשע מאות תשעים ותשע ש"ח, כנראה שהגלריה של אריאל ומאיה אינה המקום בשבילכם. אבל אם אתם מחפשים ספות בעיצוב ייחודי שנועדו לא רק לישיבה אלא גם לשדרג את עיצוב הסלון ולעשות טוב בנשמה, ואתם גם מוכנים לשלם על זה, כנראה שהגעתם למקום הנכון.
 

מגוון יוצא דופן   
בשונה מגלריות רהיטים ועיצוב אחרות, שעל פי רוב מתמחות בליין צר של מוצרים וחומרי גלם, המבחר שנחשף בביקור בגלריה של אריאל ומאיה הוא עשיר ומפתיע.

לצד פינות אוכל ומזנונים, פגשנו ספות לשניים בגימור עור מרהיב, מערכות שינה יוצאות דופן, כיסאות, שולחנות עבודה, שרפרפים וספסלים. גם שילובי חומר הגלם מאוד מגוונים. לצד עץ מלא ופרזולי ברזל מרשימים, ראינו שילובי זכוכית וחשיבה מקורית בשילוב בד וטקסטיל.

למרות האקלקטיות בבחירת החומרים הקו העיצובי האישי והיד הבוטחת של מאיה שפיר ואריאל ניכרים ומרשימים מאוד. חשוב לציין שהמבחר שמוצג בחנות הוא תצוגת תכלית ליכולות של השניים ושהתוצאה הסופית של כל מוצר נקבעת רק בדיאלוג עם הלקוח. 
 

גלריית רהיטים ועיצוב


לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
חייגו לטלפון 072-33-80-491

לפרטים נוספים