לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
DESIGNING YOUR HOME MOMENTS
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
מה ההבדל בין גלריית רהיטים לחנות רהיטים? בפשטות, זה קצת כמו ההבדל בין מסעדת שף לדוכן פלאפל. בשניהם מוכרים מזון, אבל מנקודה זו דרכיהן נפרדות. 

במילים אחרות: אם חנויות הרהיטים יספקו לכם את הריהוט הפשוט והגנרי, גלריית רהיטים היא המקום בו מוצאים רהיטים מעוצבים סופר איכותיים שמלבד הערך הפונקציונלי נושאים עמם גם ערכים תרבותיים ואסתטיים, שישדרגו את העיצוב בבית.

יותר יקר מאיקאה
במרבית המקרים גלריית רהיטים תציג ותשווק עבודות מעצבי רהיטים ספציפיים. לכן, כמעט בהגדרה, גלריית הרהיטים גם מצהירה על עצמה פרט נוסף – מי שבוחר בגלריית רהיטים בוחר מעצב ולא רהיט. זה אולי נשמע כמו ניואנס לא חשוב אבל ההבדל בתוצאה הסופית הוא דרמטי. וכן, בשביל איכות צריך לשלם. כנראה שבגלריית רהיטים תשלמו על ספה יותר ממה שתשלמו עליה באיקאה. מנגד, כנראה שהספה הזו תחזיק מעמד הרבה יותר זמן. לאור זאת זה גם לא מקרי שאחת מגלריות הרהיטים המובילות בישראל ממוקמת בהרצליה פיתוח.   

אריאל ומאיה – מעצבי רהיטים  
אריאל ומאיה שפיר מתמחים בעיצוב רהיטי יוקרה. הוא מגיע עם רקע עשיר בעיצוב ובנגרות, מאיה שפיר הינה מעצבת בעלת ניסיון עשיר בעיצוב פנים ורהיטים. ביחד, הם פתחו גלריה שמשמשת חלון הראווה לליין המוצרים שלהם. לאור העובדה שחלק ניכר מהלקוחות שלהם הם אנשים מאוד מבוססים הבחירה להקים את הגלריה ברחוב גלגלי הפלדה שש עשרה  בהרצלייה פיתוח נראית טבעית ומתבקשת. 

ביקור בגלריה של אריאל ומאיה ממחיש את ההבדל החד בין 'חנות הרהיטים של פעם' ל'גלריית רהיטים'. גם בהצצה חטופה, חוויית הביקור בגלריה מרגישה הרבה יותר קרובה לביקור במוזיאון לאמנות מודרנית מאשר ביקור בחנות רהיטים.

ספה, יד ראשונה ממעצב
גם חוויית הקנייה בגלריה של אריאל ומאיה שונה בתכלית. כמו שציינו קודם, מי שפונה לגלריית רהיטים, בעצם, לא בא לבחור רהיט – הוא בא לבחור מעצב. כלומר, התפיסה היא לא של רכישת מוצר מוגמר, אלא בחירה בקו ובסגנון שיחד עם המעצב מייצרת תהליך שבסופו ירכיבו עבורכם, בבנייה עילית, רהיט שתוכנן בהזמנה אישית ובהתאם לחלומות ולצרכים שלכם. 

כמייצגים בולטים של מגמת ה-custom made בענף הרהיטים בישראל, אריאל ומאיה מעניקים ללקוחות שלהם חוויה יוצאת דופן שהרהיט המושלם שמחכה בסוף הדרך הוא רק פן אחד שלה.
 

בדרך כלל התהליך הזה יתחיל בהקשבה והבנה מדויקת של צרכי הלקוח והעדפותיו. כאן מתחיל דיאלוג בין הצדדים במהלכו יציגו אריאל ומאיה הצעת עיצוב פרטנית ללקוח. בדרך כלל יש שלב קצר של פינג פונג רעיונות ובסיומו יתקבע העיצוב הסופי, בחירת המפרט המדויקת (סוג עץ, גימור, בדים ופרזולים) והמעבר לשלב הייצור.

הייצור מתבצע על ידי נגר אומן בהנחיה ופיקוח של אריאל. בין אם מדובר בספה, פינת אוכל או מיטה זוגית, התוצאה הסופית היא רהיט מרהיב.   

גלריית רהיטים


לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
חייגו לטלפון 072-33-80-491

לפרטים נוספים