לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
DESIGNING YOUR HOME MOMENTS
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
המאמר הזה יעסוק ברהיטים בהתאמה אישית בהרצליה. מהו ריהוט בהתאמה אישית? מה תהליך העבודה עליו? איפה מוצאים רהיטים יוקרתיים בהרצליה? אלו הן השאלות עליהן נשתדל לספק תשובה מקיפה בפסקאות הבאות.

אז מה זה ריהוט בהתאמה אישית?
בשונה מריהוט שנמכר בחנויות רהיטים, שבדרך כלל מגיע מפס ייצור של מפעל או סדנה וללא טאצ' אישי, ריהוט בהתאמה אישית הוא ריהוט שמיוצר בהזמנה מיוחדת התפורה ומעוצבת לפי דרישת הלקוח וכחלק מדיאלוג עם מעצב. את הריהוט הזה מוצאים אצל מעצבים ויצרני בוטיק שבדרך כלל פועלים מתוך גלריות ריהוט מיוחדות. 

תהליך העבודה על ריהוט בהתאמה אישית הוא סוג של 'מסע' שהלקוח עורך עם המעצב. במהלך המסע הזה יגובש ויחודד מתווה עיצובי לפריטי הריהוט, שייבנה באופן מדוקדק ומוקפד עד לפרט האחרון – סוג העץ והגוון המדויק, אופי הבד וסוג הבורג שיחזיק את הקונסטרוקציה. רק כאשר קיים מפרט כזה, מתחיל שלב הייצור על ידי נגר אומן ואנשי מקצוע מומחים נוספים. מי שיפקח על תהליך הייצור, באופן אישי, יהיה המעצב שאחראי לספק ללקוח את המוצר המוגמר. התוצאה של תהליך כזה היא בדרך כלל רהיט מרהיב ועוצר נשימה.   

איפה מוצאים גלריית ריהוט בהרצליה?
אם אתם עוד לא מכירים את הגלריה של אריאל ומאיה שפיר בהרצליה תשכחו מכל מה שאתם חושבים שאתם יודעים על חנות רהיטי יוקרה בהרצליה. כשמדובר ברהיטים בהתאמה אישית בהרצליה, ספק אם תמצאו מקום יותר טוב מהגלריה של אריאל ומאיה שפיר ברחוב גלגלי הפלדה בהרצליה פיתוח.

כמו שאתם בטח מנחשים, מאחורי המיזם הזה לעיצוב וייצור רהיטים יוקרתיים בהרצליה עומדים שניים. היא (מאיה) והוא (אריאל) זוג מעצבים. הוא מגיע ממשפחה ותיקה של נגרים, אחרי שהשתפשף קצת במקצוע המשפחתי החליט 'למרוד' ולעבור לצד העיצוב, ההפקה והפיקוח על תהליך הייצור. היא, מעצבת פנים מנוסה שמתמחה בריהוט, ובהדרגה למדה לשלב בין עיצוב פנים ועיצוב רהיטים ולהפוך את השניים לחלק מתהליך סינרגטי והוליסטי.
 

השניים שילבו כוחות, הקימו גלריית ריהוט בהרצליה ופתחו קו אישי מאוד ובאותה נשימה גם מגוון מאוד. כמה מגוון? מבחינת אריאל ומאיה הגבול הוא השמים.

מי שמחפש רהיטים בהתאמה אישית בהרצליה יגלה שמאיה ואריאל כבר עיצבו ספות ופינות אוכל, שולחנות כתיבה ומערכות שינה, כורסאות ומזנונים. העושר הזה לא מתאפיין רק בסוג הפריטים אלא גם בשילוב העשיר של חומרי גלם שכולל, בין היתר, מספר סוגים של עץ מלא, זכוכית יוקרתית, פרזולים מסגסוגות שונות, עור טבעי וסינטטי, טקסטיל וחומרים מורכבים – והכול מתלכד לכדי אמירה עיצובית מגובשת. 

אין ספק שעבור מי שמחפש גלריית ריהוט בהרצליה שהיא בבחינת הדבר האמיתי, הכתובת המתבקשת היא גלריית הריהוט והעיצוב של אריאל ומאיה שפיר. 
 

גלריית ריהוט בהרצליה


לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
חייגו לטלפון 072-33-80-491

לפרטים נוספים