לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
DESIGNING YOUR HOME MOMENTS
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
ענף הריהוט היוקרתי בישראל העלה את הרף. אם פעם עמדו חנויות הרהיטים הממותגות והיוקרתיות בראש שרשרת המזון של הענף, הרי שהיום גלריות הריהוט והעיצוב דחקו אותן מהפסגה היוקרתית לטובת הטרנד החם של הזמנות רהיטים אישיות בהתאמה מיוחדת.
שלא תבינו נכון, הריהוט שנמכר בחנויות היוקרה הממותגות הוא ריהוט מעולה, מוקפד ואיכותי. הבעיה היחידה שלו היא שהוא אינו ריהוט שהותאם במדויק לצרכים ולחלל הקיים של הלקוח. ממש כמו במקרה של חייטי הצמרת, חליפה שנתפרה על ידי חייט אומן בהתאם למידות הספציפיות של הלקוח, תהיה מוצלחת יותר גם מחליפה נפלאה ויוקרתית של ג'ורג'יו ארמאני, שבסופו של יום מיוצרת על פי מידות קבועות של לקוח גנרי. עם כל הכבוד למותגי היוקרה, ליתרון המובהק הזה של הזמנת רהיטים אישית, הם לא הצליחו לספק מענה.

גלריית ריהוט ועיצוב בפעולה
מבחוץ גלריית ריהוט ועיצוב עשויה להיראות כמו חנות רהיטים יוקרתית. אבל אל תתבלבלו, המהות שלה שונה באופן מובהק. נסביר: אם לחנות הרהיטים הולכים מתוך מטרה למצוא רהיט כללי שיענה עבורנו על צורך ספציפי (אסתטי ופונקציונלי); לגלריית ריהוט ועיצוב הולכים כדי להציג צורך ספציפי ולקבל עליו מענה מדויק.

כל הרעיון בהזמנות רהיטים אישיות הוא לשים בצד מושגים כמו 'בערך', 'פחות או יותר' ו'ליד'. כשהתוצאה היא 'בול', אפשר להבין למה הזמנת כורסאות בהתאמה אישית תמיד תוליד תוצאה מדויקת מרכישת כורסאות יוקרה מחנות רהיטים נחשבת.

נחזור לגלריית הריהוט והעיצוב, כמו שהזכרנו. מבחוץ זה מזכיר חנות רהיטים עם חלל תצוגה עמוס ברהיטים מרהיבים. ההבדל הוא פשוט, בעוד בחנות הרהיטים התצוגה מייצגת את מצאי הסחורה שהחנות מחזיקה, בגלריית הריהוט התצוגה משמשת כ'תצוגת תכלית' ליכולות של המעצב – שהוא הלב של הגלריה והסיבה האמיתית בגינה הלקוחות מגיעים.

כי הרעיון מאחורי הזמנות רהיטים אישיות הוא שכל לקוח מקבל טיפול פרטני ובסוף הדרך גלריית הרהיטים אריאל ומאיה שפיר, תעצב ותייצר עבורו את הרהיט שהוא בדיוק רצה ולא משנה אם מדובר בהזמנת מזנון ייחודי, פינת אוכל מעץ מלא או ספת עור אופנתית.
 

הזמנות רהיטים אישיות


לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
חייגו לטלפון 072-33-80-491

לפרטים נוספים