לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
DESIGNING YOUR HOME MOMENTS
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 

חדר שינה יוקרתי בהתאמה אישית
חדרי שינה נועדו להעניק לנו מרחב פרטי, אינטימי, נוח ומפנק העונה על אורחות חיינו וצרכינו המיוחדים, ומתאים לאופיינו ולטעמנו האישי. יתרה מכך, העלייה במודעות לעיצוב פנים ושפע של חומרי גלם וטכנולוגיות מתקדמות ואיכותיות, הובילו לביקוש גובר עבור חדרי שינה מיוחדים ויוקרתיים.

אנו באריאל ומאיה - גלריית רהיטים ועיצוב יכולים לספק את הדרישות הללו עבור חדרי שינה וכל חלל ופריט ריהוט נוסף בבית, החל בגופי תאורה לסלון ועד לעיצוב וריהוט הבית כמכלול שלם.
 

עיצוב אישי וייחודי של חדרי שינה יוקרתיים

באריאל ומאיה - גלריית רהיטים ועיצוב תזכו לשירות הטוב ביותר עבור בחירת חדר שינה יוקרתי בהתאמה אישית, הנשען על הליך עיצוב מעמיק ומשוכל.

מדובר בהליך שנועד להבין את צרכיכם ואיכויות חלל חדר השינה הייחודיות לכם, השם דגש מיוחד על שילוב שבין אסטטיקה מקורית לנוחות ופרקטיקה. יתרה מכך, עימנו תזכו לליווי וייעוץ אישי בכל שלבי בחירת חדר השינה, החל משלב הגדרת צרכים וקונספט, דרך תכנון החלל ובחירת הפריטים, ועד להעמדת חדר שינה מעוצב שלם ומושלם.
כל זאת, תוך הקפדה על לוחות זמנים, הקשבה מלאה לרצונותיכם ובקשותיכם, ולשביעות רצונכם המלאה.


חדר שינה שלם וייחודי

עימנו תזכו לעצב חדרי שינה יוקרתיים בהתאמה אישית, שהינם שלמים וייחודיים על כל פרטיהם ומרכיביהם השונים. חדרי השינהכוללים את כל הפרטים הנחוצים לכם לרבות מיטה, שידות, ארונות, גופי תאורה, פינת איפור, מראות ופינות ישיבה. את הפריטים האלו ונוספים, כולם בעלי עיצוב מקורי ויוקרתי, תוכלו לרכוש מאיתנו כמכלול שלם או כבודדים.


הכוונה וייעוץ אישי

בין אם אתם מעוניינים בהזמנת חדר שינה שלם או רק מרכיב בודד עבורו, אנו נעמוד לרשותכם בבחירה נכונה של הפריטים, הנשענת על הבנת עיצוב ותכנון החלל.

הבחירה מתחילה בתכנון נכון, אסטטי ופרקטי של מרכיבי חדר השינה בהתאם לנתוניו השונים, כדוגמת גודל וצורת החדר, נקודות חשמל ותקשורות, מיקום דלתות וחלונות וצרכים אישיים. בהמשך, נסייע לכם בבחירת מאפייני הריהוט המבוקש מבחינת סגנון עיצוב, גודל, חומרי גלם וגוונים.

הפרטים הם אנו מתחשבים כוללים בין היתר את סוג העץ ובדים מתאימים, מיקום גופי תאורה, ואלמנטים עיצוביים נוספים. כל זאת, עד לקבלת חדר שינה מעוצב ומקורי, נוח ומפנק, העונה במדויק לציפיותיכם ואף למעלה מכך.

 

להזמנת חדר שינה יוקרתי בעיצוב אישי

להזמנת חדר שינה מיוחד וקבלת ייעוץ והכוונה מקצועיים בנושא, הינכם מוזמנים להגיע אל הגלריה שלנו או להתקשר אלינו.


גלריה // חדרי שינה


לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
חייגו לטלפון 072-33-80-491

לפרטים נוספים