לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
DESIGNING YOUR HOME MOMENTS
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
חדר השינה הוא כנראה החלל הכי אישי ואינטימי שיש בבית, למרות זאת מסתבר שיש מעט מעצבים שמתמחים בחדר שינה בהתאמה אישית. הסיבה לכך קשורה לעובדה שעיצוב חדר שינה מיוחד נשען במידה רבה על עיצוב המיטה ומאחר שפועלים בישראל מעט מאוד מעצבים שמתמחים במיטות בהזמנה גם חדר שינה בעיצוב אישי הוזנח.

הבשורות הטובות הן שהיום, בעקבות הופעת הגלריות לריהוט ועיצוב, מסתמן פתרון לבעיה. עבור מי שמעוניין בחדר שינה בהתאמה אישית מדובר בשינוי מרענן.

מהי, בעצם, גלריה לריהוט ועיצוב?  
בשונה מחנות הרהיטים המסורתית החוויה שמציעות הגלריות לריהוט ועיצוב הופכת את רכישת הרהיטים להרבה יותר מותאמת אישית ונוגעת בשורשיה לסוגיות מהותיות של עיצוב. למעשה, גלריה לריהוט ועיצוב היא מקום בו המעצב פוגש את הלקוח, מדגים את יכולותיו (באמצעות אולם התצוגה העשיר) ובורא עבור הלקוח רהיט בהתאמה אישית. יש להניח שבעתיד נראה יותר ויותר גלריות ריהוט ועיצוב במקומן של חנויות הרהיטים המוכרות. כרגע, פועלות בישראל רק כמה גלריות בקונספט הזה, אבל בהחלט ניתן לסמן התחלה של מגמה ברורה. אחת מאותן גלריות חדשות היא הגלריה לריהוט ועיצוב של אריאל ומאיה שממוקמת ברחוב גלגלי הפלדה בהרצליה פיתוח.

אריאל ומאיה שפיר המעצבת מתמחים בעיצוב ויצור רהיטים בהתאמה אישית וזה כולל גם לא מעט מערכות שינה ומיטות בהזמנה מיוחדת. 

מיטה בהזמנה
הרקע העשיר של מאיה כמעצבת פנים וההבנה העמוקה של אריאל בנגרות ויצור רהיטים, הכתיבו את האבולוציה שלהם כמעצבי רהיטים. העובדה שהם מתייחסים אל עיצוב רהיטים באופן הוליסטי, מביאה לכך שלעיתים הדיאלוג שלהם עם הלקוחות חורג ופורץ אל מעבר לגבולות הרהיט וזה נפוץ במיוחד כשמדובר בעבודה על מערכות שינה. לא פעם, מתוך חשיבה על מיטות בהזמנה אישית, מתפתח קונספט שלם ורחב יותר של חדר שינה בהתאמה אישית. כמעט בלי להתכוון הפכו אריאל ומאיה לאוטוריטה בעיצוב חדרי שינה מיוחדים. 
 

חשוב לציין, שמבחינת מאיה ואריאל עבודה על חדר שינה בעיצוב אישי זה רק הבונוס. ליבת הפעילות שלהם היא בעיצוב ויצור רהיטים בהתאמה אישית. כך שלצד מבחר גדול של מיטות, תמצאו בחלל התצוגה שלהם הרבה מאוד רהיטים מיוחדים אחרים ובהם ספות עור אלגנטיות, שידות מעץ מלא, שולחנות סלון עם פלטת זכוכית, פינות אוכל מעוצבות ומזנונים יוקרתיים. הוורסטיליות העצומה שלהם בהחלט מבדלת אותם גם ביחס לגלריות רהיטים ועיצוב אחרות שפועלות בישראל.

מרבית הגלריות מתמחות בקו קטן של מוצרים ודגמים ואילו מאיה ואריאל דוגלים בגישה שכל הזמנה היא הרפתקה עיצובית חדשה. עיצוב חדר שינה בהתאמה אישית מאפשר להם להדגים את מיטב הרפרטואר שלהם. עבור לקוח שמחפש פתרון הוליסטי ומיוחד יותר מה שמתחיל במיטה בהזמנה מיוחדת עשוי בעזרת מגע הקסם של אריאל ומאיה להתפתח לחדר שינה בעיצוב אישי שנדמה שנלקח מתוך אגדה. 
 

חדר שינה בהתאמה אישית


לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
חייגו לטלפון 072-33-80-491

לפרטים נוספים