לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
DESIGNING YOUR HOME MOMENTS
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
חשבתם שאתם יודעים כל מה שצריך לדעת על חנויות רהיטי יוקרה בהרצליה? תחשבו שוב, כי על סף העשור השלישי של המאה העשרים ואחת, ריהוט יוקרתי באמת כבר לא קונים בחנויות רהיטי יוקרה אלא בגלריות ריהוט ועיצוב.

לחנויות ריהוט יוקרה קוראים היום גלריות עיצוב
אז בואו נעשה קצת סדר במושגים. הטרנד העילי העכשווי בעולם עיצוב הרהיטים העביר את הבכורה מהמשווק למעצב. לכן, חנויות רהיטי יוקרה בהרצליה כמו חנויות ריהוט יוקרה בכלל פינו את מקומן לגלריות רהיטים בהובלת מעצבים. או במילים אחרות: לחנות רהיטי יוקרה בהרצליה קוראים היום גלריית רהיטים ועיצוב.

ההבדל בין ריהוט שנמכר בחנויות רהיטים, לבין הריהוט שמוצג בגלריית הרהיטים והעיצוב הוא משמעותי. בעוד שהראשון מגיע במרבית המקרים מפס יצור במפעל או סדנה גנרית, השני הוא ריהוט בהתאמה אישית שהותאם אישית ללקוח ספציפי ונובע מחזון עיצובי של מעצב בעל קו מובחן.

המעבר לעיצוב ויצור בהתאמה אישית דחף את רף האיכות לגבהים חדשים וכאמור יצר פער בין חנויות ריהוט יוקרה של פעם ליצרני הבוטיק ומעצבי הרהיטים המובילים שבדרך כלל פועלים מתוך גלריות ריהוט מיוחדות. 

לקנות רהיטים out לתכנן רהיטים in
אם פעם כשרצינו ארון או שולחן חדש היינו הולכים לחנות רהיטים בהרצליה, מציצים באולם התצוגה, בוחרים וקונים, הרי שהיום, פריקים של ריהוט יוקרתי ואיכותי מגיעים לגלריית ריהוט של מעצב שהם מעריכים ויוצאים עם המעצב ל'מסע משותף' שבסופו בא לעולם רהיט מושלם, יחיד ומיוחד שנולד מהמפגש בין הצרכים והחלומות של הלקוח לכישרון והחזון של המעצב.

כחלק מתהליך העיצוב והדיאלוג בין המעצב והלקוח יוצג מפרט מדויק ליצור הרהיט – עד רמת הבורג. בשלב הבא, המפרט הזה יימסר לנגר אומן ואנשי מקצוע אחרים, שייצרו את הרהיט על פי ההנחיות והפיקוח הקפדני של המעצב. ככה, בא לעולם ריהוט בתאמה אישית.

אז איפה מוצאים רהיטי יוקרה בהרצליה?
כמו שציינו חנויות רהיטי יוקרה בהרצליה פינו את מקומן לגלריות רהיטים. את אחת הבולטות והמובילות שבהן תמצאו ברחוב גלגלי הפלדה שש-עשרה בהרצליה פיתוח. אנחנו מדברים על גלריית הרהיטים והעיצוב של אריאל ומאיה.
 

כמו שאולי ניחשתם אנחנו מדברים על זוג מעצבים. אריאל בא משבט גדול  של נגרים, מאיה שפיר, מעצבת פנים בעלת ניסיון עשיר שפיתחה התמחות ייחודית ברהיטים. ביחד מדובר ביחידת עלית לעיצוב שמתמחה בעיצוב וייצור של ריהוט קצה איכותי לפי הזמנה ותוך התאמה אישית מלאה לצרכי הלקוח.

מה שהכי מרשים בגלריית הריהוט של אריאל ומאיה הוא המבחר העצום. לרוב, גלריות הריהוט מתמחות במספר מועט של טיפוסי ריהוט. אבל, באולם התצוגה של אריאל ומאיה תמצאו ספות עור אלגנטיות לצד פינות אוכל כפריות מעץ מלא, שולחנות קפה לסלון עם אלמנטים של פרזול וזכוכית, מזנונים מיוחדים, מערכות שינה ובעצם כל מה שאתם יכולים לדמיין. 
 

חנות רהיטים בהרצליה


לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
חייגו לטלפון 072-33-80-491

לפרטים נוספים