לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
DESIGNING YOUR HOME MOMENTS
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 

מאיה שפיר - מעצבת פנים

בכל אשר נפנה, בעיקר בבית אך גם מחוצה לו, היופי והעיצוב שסביבנו משפיעים עלינו ברבדים העמוקים ביותר. עיצוב הבית שלנו או המשרד שלנו, עיצוב החדרים, הזרימה, ההרמוניה, את כל אלה ניתן לתכנן, לשפר ולמקסם.
שמי מאיה שפיר, מעצבת פנים, ואני מזמינה אתכם להכיר בקצרה לא רק את ה"אני מאמין" שלי אלא גם את תהליך העבודה שמטרתו ברורה. עיצוב ברמה גבוהה, יצירתי ותכליתי, המתאים לכם ולמשפחתכם, לאישיותכם ולצרכיכם, לסדר היום שלכם ולתקציב שלכם. 
 

מאיה שפיר - נעים להכיר!

שמי מאיה שפיר ואני מעצבת פנים ובעלת גלריית רהיטי בוטיק מצליחה. מאחורי ניסיון רב שנים בעיצוב על רבדיו השונים. באמתחתי פרויקטים שונים של תכנון ועיצוב: דירות קיימות / דירות קבלן / דירות מעטפת / דירות יוקרה ובתים פרטיים. בגלריה, בה השקעתי מחשבה וחזון, ניתן להתרשם מהסטנדרט הגבוה, ההבנה בעיצוב, המקוריות. הרהיטים הינם רהיטי בוטיק בייצור מקומי, בגימור משובח וממיטב חומרי הגלם בשילובים מלהיבים המושכים את העין והלב.

כמעצבת, הדבר החשוב מכל בעיני הוא היחס האישי וההיכרות עם כל לקוח. אני מאמינה ביחס אישי, הקשבה והבנה של האדם שעומד מולי, לפני שמתקדמים במלאכת העיצוב. הקו המנחה אותי הוא שילוב בין תפיסת עיצוב חדשנית, יצירתיות ושילוב עם התאמת פתרונות יעילים לכל לקוח בהתאם להעדפות ותוך שימת לב למגבלות (מגבלות הנדסיות ו/או תקציביות).
תהליך העבודה שלי, בקצרה:
  • ליבון צרכים מקיף עם כל לקוח (פרוגרמה).
  • הכנת כתב כמויות מפורט.
  • הנפקת תוכניות עבודה (תוכנית הריסה ובנייה / תוכנית חשמל / תוכנית אינסטלציה / פריסות לחדרים הרטובים/ תוכנית מטבח / תוכנית העמדת ריהוט /  נגרות נישה / הנמכות תקרה כולל התייחסות למיזוג / הדמיות בתלת מימד ועוד...).
  • בחירת חומרים.
  • הזמנת פריטי ריהוט.
  • טיפול בעיצוב הכולל, עד הפריטים הקטנים ביותר.
  • ולא פחות חשוב, פיקוח על בעלי המקצוע עד לקו הגמר - קבלת החוויה המעוצבת אליה חותרים.

אז לסיכום, מהו המסר שלי?
בעיצוב דירה אני שמה דגש על פונקציונאליות של החלל ועיצובו בהתאמה לאווירה ולאופי הייחודי של כל לקוח ושל כל פרויקט. זקוקים לעיצוב דירה ואינכם רוצים להתפשר? אעשה הכל בכדי להפוך את דירתכם לבית אמיתי ונכון בשבילכם, כזה שתמיד חלמתם להגיע אליו.
 

"המוצא שלווה בביתו, בין אם הוא מלך ובין אם איכר - הוא המאושר באדם" (יוהן וולפגנג פון גתה)


לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
חייגו לטלפון 072-33-80-491

לפרטים נוספים