לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
DESIGNING YOUR HOME MOMENTS
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 


חלל מגורים // מזנונים


אריאל ומאיה - גלריית רהיטים ועיצוב מתמחה בעיצוב ותכנון מזנונים מיוחדים בהזמנה אישית, המותאמים לצרכים ולדרישות הספציפיות של כל לקוח. מדובר במזנונים אשר אופן עיצובם מתבסס על קונספטים עכשוויים ומקוריים, המתחשבים במבנה, צורת ותכולת החלל בו הם יוצבו.

על כן, המזנונים שלנו מבטיחים קבלת ריהוט ייחודי שאין שני לו, העונה במדויק לסגנון ולאווירה המבוקשים ומעניק מענה יעיל ושימושי להצגת, הצבת ואחסון קשת רחבה של פריטים.
 

הצורך במזנונים לבית בהתאמה אישית

רבים בוודאי שוכחים כי מקור המונח מזנון נשען על מזון, ושהתפקיד המקורי של פריטים אלו היה לאחסן מזון וכלי אוכל.

כיום תפקידם של מזנונים בבית הוא הרבה יותר רחב ומגוון, שכן הם נועדו להצבת ואחסון קשת רחבה של חפצים ופריטים באופן מסודר ואסטטי. בין היתר, מזנונים משמשים בימינו להצבת מערכות אודיו ושמע, כמדפי ספרים, להצגת חפצי נוי, לאחסון מסמכים וכמובן לכלי אוכל. חשוב לציין כי ייעודם של המזנונים משתנה מאדם לאדם בהתאם לצרכי האחסון ומיקום המזנון, בין אם הוא מוצב בסלון, בפינת האוכל או בכל חלל אחר בבית. בנוסף, בחירת המזנון נדרשת להתחשב בגודל וצורת החדר, פריטים נוספים בו וסגנון העיצוב המבוקש.

 

כפועל יוצא מכך, היכולת למצוא בשוק מזנון מוכן העונה במדויק לצרכים ולרצונות הספציפיים אינה גבוהה. הדרך הטובה ביותר להשגת מזנון אידיאלי היא להזמינו בהתאמה אישית, וזהו בדיוק השירות שאנו בגלריית רהיטים ועיצוב של אריאל ומאיה מציעים.  


מזנונים ייחודיים ופרקטים

בגלריה שלנו תוכלו להתרשם ולקבל השראה ממגוון סוגי מזנונים ייחודיים באיכות הגבוהה ביותר.

מדובר במזנונים המוצעים בשלל חומרי גלם, גדלים, צורות, גוונים ופונקציות, ועשויים ברמות גימור מושלמות עם הקפדה פרטי העיצוב הקטנים ביותר. בין היתר, תוכלו למצוא אצלנו מזנונים פתוחים וסגורים, קטנים וגדולים, או בעיצוב מודרני ויוקרתי, שיוכלו לשמש אתכם להנחת טלוויזיה, כספריה, וכפתרון אחסון מעוצב לשלל צרכים ומטרות.


להזמנת מזנון ייחודי בהתאמה אישית

המעוניינים להזמין מזנון בהתאמה אישית מלאה, ולקבל מידע וייעוץ מקצועי בנושא, מוזמנים לבקר בגלריה או להתקשר אלינו.

לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
חייגו לטלפון 072-33-80-491

לפרטים נוספים