אם אתם חובבי רביצה בסלון, אם יש לכם משפחה גדולה ותוססת, או שאתם מרבים לערוך מפגשים חברתיים או מסיבות, ספות פינתיות גדולות יכולות להיות הפתרון המושלם עבורכם. אלו בדיוק הספות שאנו באריאל ומאיה שפיר - גלריית רהיטים ועיצוב מציעים, במבחר עשיר ואיכותי של דגמים יוקרתיים ומיוחדים בהתאמה אישית. דגמי הספות שלנו מסופקים לצד פריטי ריהוט נוספים לסלון, לרבות מזנונים, גופי תאורה ושולחנות.

יתרונותיהן של ספות פינתיות
ספות פינתיות המסופקות על ידינו הן ספות גדולות ומרווחות שיכולות להכיל כ- 6 אנשים ואף יותר.  מדובר בספות היוצרות בחלל פינה מחוברת בזווית ישרה, כאשר הביקוש עבורן נובע מהיתרונות הרבים שיש להן להציע:
  • מעוצבות וייחודיות - עימנו תזכו לספות פינתיות בעלות עיצוב ייחודי ומקורי המתאים במדויק לצרכים שלכם, ולסגנון והאווירה מבוקשים.
  • ספות פינתיות מנצלות באופן אופטימאלי את פינת חלל המגורים לצרכי הסבה, שבסלון עם ספות רגילות לרוב אינה מנוצלת כך שנותר מרווח לא שמיש לישיבה.
  • ספות פינתיות מהוות אלמנט עיצובי מעולה לחיתום חללים וליצירת הפרדה ויזואלית ביניהם. כך למשל, אנו יכולים לתכנן עבורכם ספה פינתית שתיצור הפרדה טבעית בין הסלון לפינת האוכל, סביבת עבודה, או פינת טלוויזיה .
  • ספות פינתיות גדולות משתלבות נהדר בחללי מגורים גדולים ומרווחים, בנצלן את מלוא המרחב הקיים באופן פרופורציונאלי ונכון לממדי החלל.
  • עם התכנון הנכון והמדויק שאנו מספקים, ספות פינתיות מתאימות גם לחלל מגורים קטן ומאפשרות מיצוי מלא של המרחב הנתון.
  • האופן שבו אנו מעצבים את הספות מאפשר להסב עליהן בנוחות מרבית, כך שגם שניים ואף שלושה אנשים יכולים לשכב עליהן בנוחות.
     

להזמנת ספה פינתית גדולה
המעוניינים להזמין ספה פינתית גדולה, מיוחדת ואיכותית בהתאמה אישית, מוזמנים להגיע לגלריה שלנו או להתקשר אלינו.
 

ספות פינתיות גדולות

או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
חייגו לטלפון 072-33-80-491

לפרטים נוספים