ספות פינתיות יוקרתיות נחשבות לפאר היצירה בסלון, ספות אלו הן גם ספות פרקטיות שחוסכות מקום ויוצרות, תרתי משמע, פינה אינטימית וחמה שהיא המוקד המתבקש בכל חלל אירוח. מפני שמדובר בספות יוקרתיות במיוחד שדורשות התאמה ולפעמים גם התקנה מיוחדת בחלל מוגדר, מומלץ תמיד לרכוש ספות פינתיות בהתאמה אישית ולא להסתמך על המצאי הקיים בחנויות הרהיטים.

את המומחים הגדולים ביותר לעיצוב וייצור של ספות פינתיות יוקרתיות מוצאים היום בגלריות רהיטים ועיצוב ייעודיות. גלריות אלו, שמאחוריהן בדרך כלל יעמוד מעצב או כמהמעצבים, הן התשובה הטובה ביותר עבור מי שרוצה ספה פינתית מושלמת בהתאמה אישית. 

עיצוב ספות זה עניין למקצוענים   
ספק אם נמצא רהיט יותר דרמטי מהספה. הספה מספקת את העוגן העיצובי לכל הסלון, באותה נשימה ראוי לציין שספות שלא יוכיחו את עצמן כספות פרקטיות עשויות לפגוע באיכות הסלון כולו. 

ספה היא אף פעם לא 'רק ספה'. ספה חייבת להזמין, היא צריכה לשדר לבני הבית או לאורח – "בוא, שב עלי". אבל למסר הזה חייב להיות כיסוי. היא חייבת לא רק להיראות מזמינה אלא להיות ממש נוחה. ספה טובה לוכדת אותך ומעודדת אותך לשקוע בה. וכל מה שנכתב ונאמר לגבי 'ספות', נכון וחשוב שבעתיים כשמדובר בספות פינתיות יוקרתיות. 

ספות פינתיות מייצרות אתגר מיוחד גם למעצב וליצרן. האתגר הוא עיצובי קונספטואלי וגם לוגיסטי. בפן הקונספטואלי, קשה מאוד לתכנן ספה פינתית שתיראה אלגנטית בכל החיתוכים. מבחינה לוגיסטית מדובר ברהיט גדול ומורכב מאוד מבחינה הנדסית – העיצוב, ההרכבה וההתקנה חייבים להיות בתזמור ותיאום מושלם. בתמצית: ספות פינתיות בהתאמה אישית זה עניין למקצוענים בלבד.

המומחים לספות יוקרתיות
גם בקרב גלריות הרהיטים והעיצוב, אין הרבה גלריות שמתמחות בספות. מרבית גלריות הריהוט מתמחות ברהיטים קלים ומסורתיים יותר. ספות, וודאי ספות יוקרה שעשויות מעץ מלא ועור טבעי, דורשות ידע מקצועי מיוחד. כשמדובר בספות פינתיות יוקרתיות מדובר באמת בקומץ מומחים. מאלו, בולטת לטובה גלריית הרהיטים והעיצוב של אריאל ומאיה בהרצליה פיתוח.

אריאל, נצר למשפחת נגרים הוא מעצב רהיטים מחונן. מאיה שפיר, מעצבת פנים בעלת מוניטין עם התמחות ברהיטים. השניים חברו יחד ושיתוף הפעולה הסינרגטי ביניהם יצר צוות מקצועי שאין אתגר בתחום הריהוט שעומד בפניהם. כן, זה כולל גם עיצוב וייצור של ספות פינתיות יוקרתיות.  אם המשימה העומדת על הפרק כוללת ספות פינתיות בהתאמה אישית לא תמצאו צוות טוב יותר.
 

תהליך יסודי וסיזיפי
תהליך עיצוב ספה פינתית יתחיל בדיאלוג עם הלקוח תוך כדי היכרות עם החלל המעוצב. מאיה ואריאל יגבשו יחד עם הלקוח מפרט מדויק של הספה ויציגו לו סקיצות ורפרנסים. בהמשך הם יפקחו על הייצור שיתבצע על ידי נגרים ורפדים מומחים, ולעיתים גם חרשי ברזל ומומחים לעיבוד עור ייקחו חלק בבניית הספה. מאיה ואריאל יפקחו בעצמם על ההרכבה וההתקנה בסלון של הלקוח. 
 

ספות פינתיות יוקרתיות

או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
חייגו לטלפון 072-33-80-491

לפרטים נוספים