לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
DESIGNING YOUR HOME MOMENTS
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 


חלל מגורים // ספות


אין ספק כי המרכיב הדומיננטי והחשוב ביותר בחלל המגורים הן הספות, שיכולות אף לתת את הטון העיקרי לאווירה בסלון. על כן, מצד אחד הספות נדרשות להיות ייחודיות, יפות ומרשימות, ומאידך לספק מענה פרקטי ונוח לצרכי דיירי הבית.
הצרכים והדרישות הללו יסופקו במלואם באריאל ומאיה - גלריית רהיטים ועיצוב, המתמחה בתכנון ועיצוב ספות מיוחדות בהזמנה אישית.


ספות איכותיות בעיצוב ייחודי
אצלנו תזכו לרכוש ספות מיוחדות בעיצובן הנשענות על גישות עיצוב מתקדמות ועדכניות, ללא כל פשרה על איכותן. הייחוד והאיכות יתבטאו בין היתר בבחירת חומרי הגלם עבורן, בצורת עיצובן, בגודלן, בגוניהן ובפרטיהן. כך למשל, אצלנו תוכלו לרכוש ספות פינתיות גדולות במיוחד, ספות לשניים, שלושה ואף חמישה אנשים, ספות רחבות, ספות מעור, ספות סגולות או ספות לבנות. כל ספה שתבחרו תשתלב באופן מושלם עם צורת וסגנון הבית, תהלום את טעמכם האישי ותעניק לכם פריט ריהוט מרשים ומקורי.


ספות מיוחדות ופרקטיות
עבורנו, ייחוד ופרקטיות הם שני מונחים שחייבים להישזר זה בזה ולהעניק ללקוחותינו פתרונות הסבה נוחים ונעימים, העונים במדויק לצרכים שלהם. מדובר בצרכים הנשענים בין היתר על כמות וגילאי הנפשות בבית, בין אם מדובר במשפחה עם ילדים קטנים, רווקים או זוג מבוגרים. כמו כן, עיצוב הספה יתחשב באופן בילוי שעות הפנאי שלכם, בין אם בישיבה מול טלוויזיה, קריאת ספרים, רביצה על ספה גדולה או כל צורך אחר. בנוסף, ניקח בחשבון את תרבות האירוח שלכם, בין אם אתם נוטים לארח הרבה אנשים או מעט, ובין אם נדרש לכם מתחם פורמאלי וייצוגי או חופשי ומשוחרר.


להזמנת ספות מיוחדות בהתאמה אישית מלאה
המעוניינים להזמין ספות ייחודיות, איכותיות ופרקטיות בהתאמה אישית מלאה, מוזמנים ליצור קשר עם אריאל ומאיה - גלריית רהיטים ועיצוב בטלפון 09-8911318. בואו לבקר בגלריה שלנו, שם מחכה לכם צוות מקצועי שישמח לייעץ ולכוון אתכם בבחירת הספה הנכונה עבורכם.לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
חייגו לטלפון 072-33-80-491

לפרטים נוספים