לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
DESIGNING YOUR HOME MOMENTS
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
עיצוב פנים רהיטים, הקשר הזה בין שלוש המילים נראה טבעי, אבל בפועל הרבה פעמים מתקיים פער שמעצבי פנים מתקשים לגשר עליו. באופן פרדוקסלי דווקא העובדה שבשנים האחרונות עלה מאוד קרנם של מעצבי הפנים והם נחשבים כאדריכלים לכל דבר, הרחיקה אותם מהעיסוק המסורתי ברהיטים. 

מי שעשוי לסגור את הפער הזה הם זן חדש של מעצבי רהיטים שבתורם נכנס לוואקום שהותירו מעצבי הפנים. אותם מעצבים פועלים מתוך גלריות ריהוט ועיצוב שמתמחות בעיצוב רהיטים ייחודיים.

תכירו: גלריה לריהוט ועיצוב  
במקור נועדו הגלריות לריהוט ועיצוב לתת מענה איכותי לחנויות הרהיטים המסורתיות. ההכרה כי גם באמצעות רהיט אפשר להביע אמירה אישית ומקורית, יצרה ביקוש רב בקרב צרכני היוקרה לרהיטים שמעוצבים עבורם בהתאמה אישית. אבל מרגע שגלריות הרהיטים הפכו לשחקן בשוק, חלקן הרחיבו את תחום העיסוק שלהם והכניסו גם עיצוב פנים לתפריט. הגישה הזו הביאה לתוצאות מרתקות ונוצרה קטגוריה חדשה. קטגוריה חדשה שבמידה רבה החזירה את האיזון למצב הטבעי – עיצוב פנים רהיטים. בסופו של יום עיצוב פנים משובח זה איזון ושילוב נכון של הרהיטים בחלל באופן שייתן מענה פונקציונלי מלא בלי להתפשר על שום ערך אסתטי. 

צריך לציין שלמרות המשולש, 'עיצוב פנים רהיטים', לב הפעילות של הגלריות לעיצוב וריהוט עדיין מתמקד בעיצוב רהיטים מקוריים. פינות אוכל מעץ מלא, שידות במראה קלאסי או ספות מיוחדות – כל אלו עדיין עומדות במרכז הגלריה לעיצוב וריהוט.

המומחים לעיצוב רהיטים ייחודיים
אחת מגלריות הריהוט והעיצוב המובילות בישראל שעוסקת בעיצוב רהיטים ועיצוב פנים במקביל היא הגלריה של אריאל ומאיה בהרצליה פיתוח. בשכונה, שנחשבת ליוקרתית והיקרה בישראל, מגע הקסם העיצובי של מאיה ואריאל כבר הפך לשם דבר.

אריאל, בן למשפחה גדולה של נגרים סטה מעט מהמסלול המשפחתי והפך למעצב רהיטים (שלא שכח מאין בא ולא שכח כיצד נראית נגרות עילית), חבר למאיה שפיר מעצבת פנים בעלת מוניטין עם פטיש לרהיטים. ביחד הם מעצבים ומייצרים רהיטים מרהיבים לפי הזמנה אישית ועל הדרך לא שוכחים את הכוח שיש לשילוש – עיצוב פנים רהיטים. 

כן, לצד עיצוב ספות מיוחדות ועיצוב רהיטים מיוחדים מאיה ואריאל חוטאים מדי פעם גם בעיצוב חדרי שינה או חללי אירוח בלא מעט בתים בהרצליה פיתוח.
 

חזון, עבודה קשה ומקצוענות
התהליך של כל פרויקט ופרויקט עשוי להשתנות. לקוח שמגיע עם תפיסת עולם מגובשת יכול לקבל את פריט חלומותיו בתוך כמה ימים. אבל עבור רבים מהלקוחות תהליך העבודה כרוך בדיאלוג ארוך יותר במהלכו שמים הכול על השולחן ומתבצע סיעור מוחות ופינג פונג של רעיונות. דווקא הרהיטים ועיצובים שהתגבשו מתוך תהליך כזה בדרך כלל מתגלים כפריטים ייחודיים ובלתי נשכחים. 
 

עיצוב פנים רהיטים


לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
חייגו לטלפון 072-33-80-491

לפרטים נוספים