לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
DESIGNING YOUR HOME MOMENTS
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 

במרבית הבתים בישראל, פינת האוכל היא אחד האזורים הבולטים שאי אפשר לפספס. בתור שכאלו, לפינות אוכל השפעה מכרעת על האווירה והרושם שנוצרים בבית, ולכן רבים בוחרים להשקיע בפינות יוקרתית וייחודית המתאימות לסגנון קיים או מבוקש ולצרכי הדיירים.

אלו בדיוק האיכויות שאנו מציעים לכם באריאל ומאיה - גלריית רהיטים ועיצוב, עם קונספט מוגדר וייחודיי בהתאמה אישית מלאה.
 

פינת אוכל העונה על צרכים אסטטיים ופרקטים

בעת עיצוב פינות אוכל חשוב לנו לספק מענה שלם עבור צרכים פרקטים ואסטטיים כאחד. הצרכים הפרקטיים כוללים את מספר הנפשות בבית, תרבות האירוח, נוחות הגישה ואופן השימוש בפינת האוכל.

זאת, בין אם מדובר במשפחה גדולה או קטנה, שמרנית או ליברלית, המבלה הרבה בבית או מחוצה לו. ובאשר לצרכים האסטטיים, חשוב לנו להעניק לכם פינת אוכל מיוחדת ויוקרתית המתאימה בצורתה וגודלה לחלל בו היא מוצבת, ותורמת לשדרוגו לכדי מתחם מרשים המשתלב עם שאר מרכיבי העיצוב באופן אחיד והרמוני.

יש להבין כי פינת אוכל מרשימה ויפה ככל שתהיה, אך שאינה מתאימה בצורתה, בסגנונה וממדיה לחלל בו היא שוכנת, תהפוך לאלמנט מנוכר וצורם. לכן, עבורנו עיצוב פינת אוכל אינו מתקיים בחלל הריק, אלא מבוצע מתוך התחשבות מלאה במאפייני הבית וצרכי דייריו.

ליווי וייעוץ מקצועי בבחירת פינת אוכל

בחירתה של פינת אוכל מיוחדת המתאימה באופן מושלם לטעמכם ורצונותיכם אינה עניין של מה בכך, בין אם מדובר בפינה עגולה, מרובעת או מלבנית, מודרנית, מינימאליסטית או מפוארת.

הבחירה מורכבת ממספר רב של פרמטרים שיש לקחת בחשבון ולעבד לכדי מכלול שלם, הרמוני, פרקטי ומרשים. המכלול יענה על סוגיות כדוגמת גודל וצורת שולחן האוכל, סגנון השולחן והכיסאות, גוף תאורה מתאים, אופן הצבת פריטי הפינה בחלל, וכן גוונים מבוקשים.

עבור פרמטרים אלו ועוד רבים נוספים עומד לרשותכם בגלריה צוות מקצועי, אשר ילווה אתכם באופן אישי ויעניק לכם ייעוץ מקצועי לתכנון ובחירת פינת אוכל יוקרתית וייחודית. זאת, בין אם אתם מעוניינים בתכנון פינת אוכל שלמה או של פריטים בודדים עבורה.

להזמנת פינת אוכל בליווי מקצועי

המעוניינים להזמין פינת אוכל יוקרתית ומיוחדת, וליהנות מליווי מקצועי להתאמה אישית מלאה, מוזמנים לבקר באריאל ומאיה- גלריית רהיטים ועיצוב, או להתקשר אלינו.
 


גלריה // פינות אוכל


לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
חייגו לטלפון 072-33-80-491

לפרטים נוספים