לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
DESIGNING YOUR HOME MOMENTS
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
אבל עבור מי שהפרוטה מצויה בכיסו מדובר בפתרון יעיל וחדשני. סקירה מהירה של חלל התצוגה בגלריה של אריאל ומאיה מגלה מבחר מפתיע.

בדרך כלל גלריות רהיטים יתמחו במגוון מצומצם של רהיטים בקו מובחן של חומרי גלם. אריאל ומאיה מפתיעים בשני ההיבטים. מצאנו כאן ספות עור לצד פינות אוכל מעץ מלא, מערכות שינה אלגנטיות לצד מזנונים מיוחדים ושידות לילה לצד שולחנות סלון.

גם השימוש בחומרי הגלם היה מגוון באופן מפתיע, עץ מלא ופלדה, עור וזכוכית – כל אלו משתלבים באולם התצוגה של אריאל ומאיה שפיר ומתלכדים לשלל רהיטים מרהיבים שעדיין מצליחים לשמור על קו משותף אלגנטי ומובחן. 
 
 
תכירו את הטרנד החדש החם בתחום רהיטי העילית – רהיטים בעיצוב אישי. לא, אנחנו לא שולחים אתכם לקורס נגרות וגם לא מצפים שתדריכו את הנגר בעצמכם. 

הדרך לרהיטים בעיצוב אישי עוברת בגלריות הרהוט והעיצוב. אנחנו מדברים על גלריות של מעצבים בעלי מוניטין וקו עיצובי מובחן ואיכותי, ששמו לעצמם מטרה לתת לקוחות שירות הוליסטי ייחודי ומותאם אישית של עיצוב ויצור רהיטים. חולמים בלילה על פינות אוכל מעץ מלא? מתרגשים בכל פעם שאתם פוגשים מזנונים מיוחדים? כנראה שגלריית רהיטים ועיצוב היא המקום המושלם עבורכם. 

תהליך קניה חווייתי ומתמשך
שולחן סלון מעוצב וייחודי יכול להוות עוגן מרכזי בעיצוב של חלל שלם. לכן, שולחן סלון בהזמנה אישית הוא פתרון נהדר שגלריה לריהוט ועיצוב יכולה לספק לכם. 

תהליך הרכישה בגלריית ריהוט שונה מאוד מהמקבילה המוכרת לכם בחנות הרהיטים המסורתית. אמנם בחללי התצוגה של גלריות ריהוט ועיצוב תוכלו להתרשם מהרבה מאוד מזנונים מיוחדים ופינות אוכל מעץ מלא אבל אלו הם בגדר תצוגת תכלית הממחישה את יכולות המעצב ומציגה את הקו העיצובי הרחב שלו. לעיתים תתבצע מכירת רהיטים מהתצוגה, אבל ליבת העבודה של הגלריה היא אחרת. בעיקרה התחלה של קניית רהיט מגלריית רהיטים אינה בחיפוש אחר רהיט מצד הקונים, אלא יותר ביכולת של המעצב לפענח מה הקונים רוצים.

בשלב הבא ייערך פינג פונג של סקיצות. המעצב יציג הצעה, הקונים יגיבו וחוזר חלילה, עד לגיבוש המתווה הסופי של הרהיט – ברמת סוג וגוון העץ, דוגמת הטקסטיל וסוג הגומיות ברגליים. 

המפרט הזה יועבר לנגר אמן והמעצב יפקח אישית אחר העבודה. בסוף התהליך הרוכש מקבל רהיטים בעיצוב אישי באיכות יוצאת דופן.

תכירו את גלריית הרהיטים של אריאל ומאיה שפיר
דוגמה מצוינת לגלריית רהיטים ועיצוב שפועלת על פי העקרונות שסקרנו, אפשר למצוא ברחוב גלגלי הפלדה בהרצליה פיתוח. הגלריה המקסימה של אריאל ומאיה, זוג מעצבי רהיטים בעלי מוניטין מרשים בתחום, כבר מושכת אליה לא מעט תושבים מהאזור שמעוניינים ברהיטים בעיצוב אישי.

כן, העובדה שבמקרה הזה 'האזור' הוא הרצליה פיתוח, השכונה היוקרתית בישראל, כנראה אינה מקרית. מטבעו, תהליך רכישה של 'עיצוב אישי' אינו תהליך זול וזה לא מתאים לכל אחד.
 

רהיטים בעיצוב אישי


לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
חייגו לטלפון 072-33-80-491

לפרטים נוספים