לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
DESIGNING YOUR HOME MOMENTS
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
אצל אריאל ומאיה- גלריית רהיטים ועיצוב תוכלו ליהנות ממבחר איכותי ויוקרתי של רהיטים מיוחדים עבור כל צרכי ביתכם. בין היתר, תוכלו למצוא ריהוט מיוחד עבור הסלון, חדר השינה ופינת האוכל. בין אם מדובר במיטה, שידה, גוף תאורה, כיסא, ספה או שולחן, אצלנו תמצאו אותם עם עיצובים ייחודיים ומעוררי השראה, אשר ישדרגו את ביתכם ויהפכו אותו מקור להשתאות והערכה. ואם לא די בכך, עימנו תזכו גם בריהוט בהזמנה אישית המותאם במדויק לסגנון, לצרכים ולאווירה מבוקשת.

המרכיבים שהופכים רהיטים למיוחדים
חשוב להבין כי לא כל פריט ריהוט המוכרז כמיוחד הוא באמת כזה. על מנת שניתן יהיה להכריז כמונו על ריהוט מיוחד יש צורך לעמוד במספר קריטריונים בסיסיים:
  • עיצוב ייחודי ומקורי - אם ראיתם את הספה שלכם בעוד מספר רב של בתים וקטלוגים הרי שלא מדובר בספה ייחודית, אלא בדגם עיצוב מוכר ושחוק. מנגד, אצלנו כל פריט ריהוט מעוצב בהזמנה אישית והינו ייחודי בעיצובו, תכנונו, ביצועו ורמת גימורו, וכמובן תוכלו למצוא אותו רק אצלנו.
  • התאמה לצרכי הלוקח - עיצוב רהיטים מיוחדים הוא זה שאינו דורש מכם להתגמש אלא להיפך: מותאם במדויק לצרכים ולרצונות שלכם כמו סיר למכסה או כפפה ליד. ההתאמה ניכרת בכל רכיבי הריהוט לרבות גודלו, צורתו, אופן השימוש בו, סגנונו וחומרי הגלם שלו.
  • חומרי גלם - ריהוט ייחודי כפי שאנו מציעים משתמש ומשלב מגוון רחב של חומרי גלם איכותיים שונים. בין היתר, אנו מייצרים רהיטים מעץ מלא, מבדים מיוחדים, ברזל עור ועוד שלל אלמנטים וחומרים מיוחדים.
  • קווי עיצוב מפתיעים - מבחינתנו ריהוט מיוחד הוא כזה שמפתיע את הצופה בו. ההפתעה יכולה לנבוע מצורה מקורית של הרהיט, גודלו ואופן העמדתן, משילוב חומרי הגלם שבו, וכן מגווניו או משיטת השימוש בו.
  • איכות נטולת פשרות - כשאנו מדברים על ייחוד אנו מתייחסים גם לאיכות נטולת פשרות, הבאה לידי ביטוי בחומרי גלם יוקרתיים, בנוחות וביעילות השימוש ברהיט, וכן בעמידותו ויציבותו וברמת גימור מושלמת.
     

להזמנת רהיטים מיוחדים
אם אתם רוצים לזכות בפריטי ריהוט מיוחדים בכל מובניהם, בקרו בגלריה שלנו או התקשרו אלינו 
 

רהיטים מיוחדים


לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
חייגו לטלפון 072-33-80-491

לפרטים נוספים