לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
DESIGNING YOUR HOME MOMENTS
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
כמעט כל חנות שמוכרת כיסאות בדרום תל אביב, תכריז על עצמה כמקום בו תמצאו ריהוט יוקרתי לבית. אחרי הכול, אף אחד לא גובה כסף על שימוש בסופרלטיבים. אבל האמת היא שמי שמחפש ריהוט קלאסי יוקרתי לא ימצא אותו בכל מקום אלא רק בגלריות רהיטים שמתמחות בזה. ומה הם הפרמטרים שמגדירים עיצוב רהיטי יוקרה? במאמר זה נשתדל לברר מה מבדיל בין 'ריהוט יוקרתי לבית' לסתם ריהוט.
 
1. חומרי הגלם 
עיצוב רהיטי יוקרה בדרך כלל יעשה שימוש בחומרי גלם איכותיים. במקום פלטות הסנדוויץ' והאם. די. אף. ייעשה שימוש בעץ מלא, וברהיטים סופר יוקרתיים ייעשה שימוש בסוגי עץ יותר מיוחדים כמו דובדבן או מהגוני. גם מרכיבים אחרים של הריהוט ייבחרו בקפידה. לעיתים ישולבו בהם חלקים בפרזול ברזל, זכוכית איכותית וטקסטיל ברמה גבוהה.   
 
2. נגרות ברמה גבוהה
איכות של רהיט נמדדת, בין היתר, באיכות עבודת ההרכבה והנגרות. עבודה ברמה גבוהה לא תלווה בבאגים קטנים או סימנים אחרים (למשל, מריחת דבק, זווית שנחתכה ברישול), העבודה תהיה שקופה ואלגנטית והתוצר הסופי יעיד על עצמו כאלף עדים – חזק, ישר ואלגנטי.
 
3. טאצ' של מעצב
לריהוט יוקרתי לבית יש בדרך כלל גם אבא וגם אמא. את ה'אבא', הנגר המוכשר, כולם מכירים. אבל לא רבים מודעים לתפקיד של ה'אמא' המעצבת (או המעצב). טאצ' עיצובי זה משהו שרואים ומרגישים באופן כמעט אינטואיטיבי. הדיאלוג הזה בין המעצבת לנגר הוא זה שנותן לריהוט את אותו ערך מוסף שהופך אותו ליוקרתי באמת.
 
4. יחיד ומיוחד
ריהוט יוקרתי לבית מיוצר בעבודת יד ולפי הזמנה. ממש כמו חליפות עלית, שהטובות שבהן ייתפרו בהתאמה ספציפית לגופו וטעמו של הלקוח, כך גם פועל שוק הרהיטים היוקרתי. תשכחו מפס הייצור, הרהיט ייעשה בדיוק לפי הדרישות שלכם והטעם שלכם, בשונה מרהיטי 'פס ייצור' בו אין לכם כמעט שליטה על הצבע, הריפוד והרבה פרמטרים אחרים. בגלריות  הרהיטים המובילות לעיצוב רהיטי יוקרה כל התהליך נמצא בשליטת הלקוח.
 
5. לקנות מהמקור
כמו שציינו קודם, לא מומלץ לחפש ריהוט יוקרתי לבית בסתם חנויות ברחוב הרצל או ברשתות 'עשה זאת בעצמך'. הדרך הבטוחה להצטייד בריהוט יוקרתי היא לפנות למי שמעצב ומייצר אותו ויכול 'לתפור' עבורכם פתרון ריהוט אישי בו המשוב שאתם מספקים הוא חלק מהתהליך.
 

בהמשך לסעיף הקודם יש בישראל מספר גלריות רהיטים אקסקלוסיביות שפועלות בפורמט הזה. למשל, הגלריה לעיצוב רהיטים של אריאל ומאיה.

אריאל, נגר אמן ומאיה שפיר היא מעצבת פנים מנוסה ויצירתית.

ביחד הם העמידו מספר קולקציות מרהיבות של רהיטי יוקרה מגוונים: ספות, פינות אוכל, מיטות, שולחנות וריהוט משלים נוסף. בנוסף, השניים יכולים לתת מענה הוליסטי ובמסגרתו גם לתכנן ולבצע פתרונות ריהוט מיוחדים ועבודות נגרות מורכבות בבית הלקוח. 
 

ריהוט יוקרתי לבית


לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
חייגו לטלפון 072-33-80-491

לפרטים נוספים