לא לחינם נחשבת ספת העור סמל סטטוס ופסגה של ריהוט יוקרה. חומרי הגלם הייחודים והנדירים יחד עם המומחיות יוצאת הדופן הנדרשת מהיצרן, הפכו אותה לפריט נחשק ואייקוני. 

כאמור, ריהוט עור יוקרתי אינו בגדר תופעה חדשה, אבל ריהוט עור בהזמנה אישית הוא בהחלט בשורה ושינוי מרענן ששווה לתת עליו את הדעת. ריהוט בעיצוב אישי והזמנה אישית היו תמיד חלק מהנוף, בצורה כזו או אחרת. תמיד פעלו בשוק נגרי עלית שיצרו ריהוט עץ בהזמנה אישית, אבל כשמדובר ברהיטי עור, המורכבות והידע הותירו ברוב המקרים את רהיטי העור אצל היבואנים הגדולים וחנויות רהיטים יוקרתיות במיוחד. זה בוודאי לא היה משהו שקשור למציאות של שוק הנגרות בישראל.

היום, תודות לגלריות הריהוט והעיצוב גם ישראל נכנסה למועדון המכובד של מדינות בהן ניתן לרכוש ריהוט עור בהזמנה אישית. 

לא פשוט לדעת לעבוד בעור 
כמו שציינו, הידע הדרוש לעיצוב וייצור של ריהוט עור יוקרתי מגיע מכמה דיסציפלינות. בשונה מריהוט עץ יוקרתי, שהרבה נגרים מוכשרים יודעים לספק, עבודה עם עור ברהיטים היא תורה שלמה שנוגעת בעיבוד עור, תפירה מיוחדת, הטעמה בין חומרי מילוי למעטפת, שילוב עם מסגרת עץ ופרזולים. או במילים אחרות: לעצב ולייצר ריהוט עור דורש מסד ידע מקצועי רב שאינו קשור למסורת המקומית. רק מומחים מעטים בישראל מצליחים לעמוד באתגר המקצועי והלוגיסטי ולייצר רהיטי עור איכותיים באמת. לכן, מרבית רהיטי העור בישראל הם למעשה רהיטים מיובאים שמשווקים בארץ באמצעות חנויות לרהיטי יוקרה.

מאחר שריהוט מעוצב בהתאמה אישית נותן מענה שריהוט מיובא לא תמיד יכול לתת, שמחנו לגלות גלריית ריהוט ועיצוב אחת בהרצליה פיתוח שיודעת לספק לצרכן הישראלי ריהוט עור בהזמנה אישית. 

גלריית הרהיטים של אריאל ומאיה
ברחוב גלגלי הפלדה בהרצליה פיתוח עומדת גלריית הרהיטים של אריאל ומאיה שפיר. מדובר באחת מגלריות הרהיטים המוביליות בישראל שמספקת מגוון רחב ומפתיע של פתרונות ריהוט בהזמנה אישית. מריהוט עץ יוקרתי, דרך רהיטים שעושים שימוש גם באלמנטים מזכוכית ומתכת ועד לריהוט עור בעיצוב יוקרתי. הכול, כמובן, בהזמנה אישית.
 

האופציה לספת עור בזמנה אישית אולי נראית לכם טריוויאלית, אבל עד היום היא ממש לא היתה כזו. מי שחשק בפתרון כזה היה צריך לעבוד מול יצרן בחו"ל וזו כבר אופרציה מאוד מסובכת ומאוד (מאוד) יקרה. נכון שגם בסטודיו של אריאל ומאיה ספת עור מעוצבת בהזמנה אישית היא פריט יקר, אבל העובדה שניתן לנהל את התהליך בישראל תוך כדי קבלה של משוב וקשר בלתי אמצעי בין המעצב ללקוח עושה את התהליך הזה להרבה יותר נגיש ואפשרי.

אריאל ומאיה שפיר שמגיעים מעולמות העיצוב והנגרות צברו ניסיון רב בעיצוב וייצור של רהיטי עור בכלל וספות עור בפרט ואין ספק שגלריית הרהיטים והעיצוב שלהם היא הכתובת המתבקשת בישראל עבור מי שמחפש רהיטי עור בהזמנה אישית. 
 

ריהוט עור יוקרתי

או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
חייגו לטלפון 072-33-80-491

לפרטים נוספים