לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
DESIGNING YOUR HOME MOMENTS
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
שולחן סלון מעוצב וייחודי מהווה עוגן שעשוי להגדיר את העיצוב של כל חלל האירוח המרכזי. המרדף אחרי שולחן הסלון המושלם, שהוא גם שולחן מעוצב ויוקרתי וגם משתלב במארג הקיים ועונה על כל הצרכים הפונקציונליים של בני הבית, הוא תהליך סיזיפי שפעמים רבות לא מסתיים בהצלחה מלאה. 

הסיבה לכך פשוטה. לעיתים קרובות גם שולחן, שבאולם התצוגה נראה כמו שולחן סלון מעוצב ויוקרתי, ייראה זר ומוזר בסלון הפרטי שלנו. מאחר שכל סלון וכל חלל אירוח הם בעלי פרמטרים ספציפיים של גודל, גובה, זרימה וחלונות ומאחר שיש כבר ריהוט ועיצוב נתון, מאוד קשה למצוא שולחן סלון שיתמזג באופן מושלם עם המצב הנתון שאותו אי אפשר לשנות.

הפתרון: שולחן סלון בהזמנה אישית  
הפתרון המסתמן לבעיה הידועה מגיע מכיוונו של טרנד חדש בעולם רהיטי היוקרה המעוצבים – גלריות ריהוט ועיצוב שמציעים ללקוחות רהיטים בהזמנה אישית. רהיטים בהזמנה אישית הם למעשה רהיטים שמתוכננים, מעוצבים ומיוצרים במיוחד עבור הלקוח. לכן, בשונה מהמצאי בחנויות הרהיטים שמתבסס על דגמים קבועים שקשה לערוך בהם התאמות גדולות, ריהוט בהזמנה אישית מותאם, בדיוק, לחלל בביתו של הלקוח.

לא מצאתם שולחן סלון מעוצב ויוקרתי שמתאים לחלל האירוח שלכם? מהיום עומדת בפניכם האופציה לרכוש שולחן סלון בהזמנה אישית שמראש יתאים לספה הגדולה שלכם ולרוחב הסלון שלכם. 

איפה רוכשים רהיטים בהזמנה אישית?
רהיטים בהזמנה אישית הם פרויקט מורכב שדורש ניהול ופיקוח של מעצב רהיטים ומעצב פנים ועבודה עם נגרים אמנים ומומחים נוספים שעוסקים בהרכבה ויצור של רהיטים. בדרך כלל מי שמניע את היוזמה יהיה מעצב שיפעל מתוך גלריה לריהוט ועיצוב שמשמשת כשילוב בין אולם תצוגה שממחיש את הקו הכללי ויכולות העיצוב, לבין סטודיו לתכנון ועריכת פגישת עבודה עם הלקוחות.

אחת הדוגמאות הבולטות לגלריית רהיטים מסוג זה היא גלריית הרהיטים של אריאל ומאיה שפיר הממוקמת ברחוב גלגלי הפלדה בהרצליה פיתוח.

אריאל, בן למשפחת נגרים, למד מגיל צעיר את יסודות הנגרות ובהמשך התמחה בעיצוב רהיטים. מאיה, מעצבת פנים מנוסה וותיקה עם התמחות מיוחדת ברהיטים. ביחד הם יחידת קומנדו להפקת רהיטי יוקרה מיוחדים: תכנון ספות מיוחדות, הפקת שולחן סלון מעוצב וייחודי, התאמה של מערכת שינה מפוארת  - הם רק חלק קטן מהאתגרים המגוונים בהם מאיה ואריאל נתקלים במהלך העבודה המשותפת.
 

גלריית הריהוט והעיצוב של מאיה ואריאל מציעה פתרון נהדר עבור מי שהתאכזב מפס היצור של תעשיית הרהיטים המסורתית. אבל מי שפונה לגלריית רהיטים מהסוג הזה צריך להבין שמדובר בתהליך קנייה שונה. במידה רבה החוויה מזכירה את חוויית העבודה מול מעצב פנים. עם הבדל מסוים.

מעצב הפנים מתכנן את החלל על פי הרהיטים וטעמו של הלקוח, בגלריית הריהוט מתבצע תהליך הפוך ומרתק של תכנון הרהיטים על פי החלל. וכמובן, על פי טעמו של הלקוח. 
 

שולחן סלון בהזמנה אישית


לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
חייגו לטלפון 072-33-80-491

לפרטים נוספים