לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
DESIGNING YOUR HOME MOMENTS
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
אריאל ומאיה שפיר, מעצבת - גלריית רהיטים ועיצוב תוכלו למצוא מגוון סוגי שולחנות אוכל מרהיבים בהתאמה אישית, לרבות שולחנות אוכל עגולים בשלל דגמים, גדלים, עיצובים מקוריים, חומרי גלם איכותיים, גוונים ואפשרויות פתיחה שונות. אנו נדאג לתכננם ולעצבם עבורכם בהתאם לצרכיכם, למאפייני פינת האוכל, מספר הסועדים וסגנון מבוקש. מדובר בשולחנות שיעניקו לכם מענה פרקטי, מרווח ונוח להסבה, ופריט ריהוט מקורי מרהיב ביופיו.

בחירה בשולחן אוכל עגול
בעבר פינות אוכל היו קטנות ודחוסות, אך בימינו גדלו ממדי הבתים וישנה העדפה למרחבים פתוחים וגדולים המקשרים בין פינת האוכל למטבח ולסלון.

על כן, פינות אוכל רבות הפכו למתחם הסבה ואירוח גדול ומרווח, ובתור שכאלו הן בהחלט יכולות להכיל שולחנות אוכל שאינם דווקא מלבניים, אלא גם מרובעים ועגולים. חשוב לציין כי הסבה ליד שולחנות עגולים מאוד נעימה, מרווחת ונוחה לארגון, ויוצרת קירבה ומרחב שוויוני בין כל הסועדים. כלומר, מעצם צורתם הם מבטלים את המעמדות ההירארכיים הישנים, ומעניקים מרחב הסבה ניחוח ועכשווי.

מעבר כך, שולחנות עגולים הינם פריט ריהוט  בטיחותי שאין בו פינות חדות העלולות לפגוע בסועדים, ובמיוחד בילדים וקשישים כמו כן, אצלנו תוכלו לרכוש שולחנות אוכל עגולים נפתחים המאפשרים במידת הצורך להגדיל את שטחם. ומעל לכל, השולחנותשאנו מספקים מהווים חלק ממגמת עיצוב חדשנית ומודרנית, המעניקה לחלל חזות יוקרתיות ואלגנטית ומשדרגת כל פינת אוכל ובית בו הם מוצבים.
 

להזמנת שולחן אוכל עגול
בין אם אתם רוצים לרכוש שולחן אוכל עגול, מרובע או מלבני בהתאמה אישית, או את כל פינת האוכל בשלמותה, לנו יש מענה מקצועי ומקיף עבורכם. לשם כך, הינכם מוזמנים לבקר בגלריה שלנו או ליצור קשר עימנו.
 

שולחנות אוכל עגולים


לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
072-33-80-491
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
חייגו לטלפון 072-33-80-491

לפרטים נוספים